gtag('config', 'AW-739487636'); gtag_report_conversion

Sprawdź jakie szydełko jest dostępne w moim sklepie na etsy:

Nie mam rozmiaru, który Ciebie interesuje? Nic nie szkodzi! Napisz do mnie przez poniższy formularz. Uzgodnimy szczegóły i wykonam dla Ciebie dowolny rozmiar od 2mm.
 
Szydełko możesz zamówić również w zestawie prezentowym z wełną. Napisz do mnie.
Duży wybór szydełek drewnianych wymiary 2mm do 20mm

Najmniejsze szydełko jakie możemy wykonać to rozmiar 2mm. Mniejszego niestety nie podejmiemy się (ze względu na małą wytrzymałość tak cieńkiego szydełka). Przy najmniejszych szydełkach drewnianych należy zwracać uwagę aby podczas dziergania nie przeciągać oczek "na siłę". Przy zachowaniu odrobiny ostrożności takie szydełko można cieszyć przez bardzo długi czas. Maksymalnego rozmiaru wykonywanych szydełek nie określamy. Dotychczas najgrubsze szydełko jaki mieliśmy okazję wykonać to rozmiar 25mm jednak jeśli jesteś zainteresowana grubszym, napisz do nas, możemy wykonać niemal każdy rozmiar szydełka. Najgrubsze, dostępne od ręki szydełko to 20mm.

Szydełko małe czy szydełko duże?

Szydełka drewniane ręcznie robione idealne do szydełkowania

MU Michał Urbańczyk

kontakt: 509-400-054 

mucrochetwithlove@gmail.com 

 

Niektórzy twierdzą, że każde nasze szydełko wygląda jak czarodziejska różdżka. Inni twierdzą, że tymi szydełkami tworzy się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Spróbuj aby się przekonać! Szydełko idealne do wełnianej magii.

Szydełko do wełnianej magii

Szydełkowy zawrót głowy! Każde inne, nie znajdziesz u nas dwóch takich samych szydełek. Zależy nam żeby oferować szeroki szydełkowy wachlarz rozmiarów i kształtów. Staramy się tworzyć nasze szydełka z różnych gatunków drewna. Znajdziesz u nas szydełka z drewna popularnych w naszym kraju gatunków drzew i krzewów takich jak buk, dąb, brzoza czy leszczyna a także mniej typowych jak np. judaszowiec kanadyjski czy cyprys. Jeśli na stronie naszego sklepu nie znajdziesz szydełka z drewna na którym Ci zależy napisz do nas. Zobaczymy co da się zrobić! Możesz też przesłać nam swój kawałek drewna (z rodzinnego sadu, z ulubionego miejsca wakacji itp.) z którego wykonamy dla Ciebie szydełko. Stwórz z nami szydełkowy świat!

Szydełkowy świat magii

  • Szydełko 12mm
  • Szydełko 15mm
  • Szydełko 16mm
  • Szydełko 20mm

 

SPRAWDŹ

FORMULARZ

Szydełko ręcznie robione drewniane
Szydełko ręcznie robione drewniane grube
Szydełko z brzozy ręcznie robione drewniane
Szydełko i guziki ręcznie robione drewniane