gtag('config', 'AW-739487636'); gtag_report_conversion

Inne wyroby i wełna owcza:

10 stycznia 2021
Kolor: Mango Berry Skład: wełna merynosów 100% Producent: Manos del Uruguay Oznaczenie: N9003 Sugerowane szydełko: 2,5 - 3,5 mm Cena: 94,50zł Opis: wełna merynosów wyprodukowana przez Manos del Uruguay ("ręce
10 stycznia 2021
Kolor: Marina Midas Skład: Wełna merynos 100% Producent: Manos del Uruguay Oznaczenie: N9020 Sugerowane szydełko: 2,5 - 3,5 mm Cena: 94,50 zł Opis: Piękna wełna wyprodukowana przez Manos del Uruguay.

Dodatki do szydełek:

Do szydełka warto dołożyć pudełeczko z pastą

wosku pszczelego i oleju lninego do konswerwacj.

 

 

 

Na szydełku mogę wypalić np. logo

lub krótki napis.

Dostępne szydełka:

  Każde moje szydełko jest niepowtarzalne i wyjątkowe, wykonane ręcznie z najwyższą starannością o każdy detal, wypolerowane i testowane tak aby świetnie sprawdzało się podczas dziergania (zobacz jak powstawało szydełko krok po kroku). Zobacz moje drewniane szydełka!

Szydełka wykonuję wyłącznie z gałęzi pozyskanych z poszanowaniem przyrody - połamanych przez wiatr itp. lub jak na przykład w przypadku drzew owocowych pochodzących z cięć sadowniczych. 

Wszystkie szydełka konserwuję olejem lnianym oraz woskiem pszczelim. Dzięki temu nie tylko zachowują trwałość na długi czas ale również świetnie sprawdzają się w pracy z włóczką (wosk nadaje im odpowiednią gładkość). Dodatkowo dzięki zastosowaniu takich produktów, moje szydełka są całkowicie naturalne.  

Aby mieć pewność, że szydełka bezpiecznie dotrą do odbiorców wysyłam je w drewnianych szkatułkach (widocznych na niektórych zdjęciach) co dodatkowo podnosi ich atrakcyjność jako wyjątkowego i niepowtarzalnego prezentu, który sprawi radość każdej dziergającej osobie! 

Szydełka drewniane ręcznie robione 

MU Michał Urbańczyk

kontakt: 509-400-054 

e-mail: mucrochetwithlove@gmail.com