gtag('config', 'AW-739487636'); gtag_report_conversion
  • Szydełka 12mm
  • Szydełka 15mm
  • Szydełka 16mm
  • Szydełka 20mm

Dodatki do szydełka drewniane:

Do szydełka warto dołożyć pudełeczko z pastą

wosku pszczelego i oleju lninego do konswerwacj.

Na szydełku drewniany mogę wypalić np. logo

lub krótki napis.

Szydełka drewniane ręcznie robione

Szydełka drewniane aktualnie dostępne w moim sklepie na Etsy.com:

Szydełka drewniane wykonuję wyłącznie z gałęzi pozyskanych z poszanowaniem przyrody - połamanych przez wiatr itp. lub jak na przykład w przypadku drzew owocowych pochodzących z cięć sadowniczych. 

Wszystkie szydełka drewniane konserwuję olejem lnianym oraz woskiem pszczelim. Dzięki temu nie tylko zachowują trwałość na długi czas ale również świetnie sprawdzają się w pracy z włóczką (wosk nadaje im odpowiednią gładkość). Dodatkowo dzięki zastosowaniu takich produktów, moje szydełka są całkowicie naturalne.  

Aby mieć pewność, że drewniane szydełka  bezpiecznie dotrą do odbiorców wysyłam je w drewnianych szkatułkach (widocznych na niektórych zdjęciach) co dodatkowo podnosi ich atrakcyjność jako wyjątkowego i niepowtarzalnego prezentu, który sprawi radość każdej dziergającej osobie! 

Szydełka drewniane ręcznie robione

Szydełka drewniane ręcznie robione idealne do szydełkowania

MU Michał Urbańczyk

kontakt: 509-400-054 

mucrochetwithlove@gmail.com 

 

SPRAWDŹ

Każde moje szydełko drewniane jest niepowtarzalne i wyjątkowe, wykonane ręcznie z najwyższą starannością o każdy detal, wypolerowane i testowane tak aby świetnie sprawdzało się podczas dziergania (zobacz jak powstawało szydełko krok po kroku). Zobacz moje drewniane szydełka!

Szydełka drewniane ręcznie robione
Szydełka drewniane ręcznie robione na prezent
Szydełka drewniane na prezent
Szydełka drewniane wyjątkowe

Zainteresowały Cię moje wyroby ale na stronie nie znalazłeś czego szukasz? Interesuje Cię szydełko drewniane w rozmiarze którego aktualnie nie ma dostępnego? Może chcesz po prostu o coś zapytać? Pisz śmiało! 

FORMULARZ KONTAKTOWY

ZAPRASZAM!