gtag('config', 'AW-739487636'); gtag_report_conversion

Inne wyroby i wełna owcza:

  • Szydełka 12mm
  • Szydełka 15mm
  • Szydełka 16mm
  • Szydełka 20mm

Dodatki do szydełek:

Do szydełka warto dołożyć pudełeczko z pastą

wosku pszczelego i oleju lninego do konswerwacj.

 

Na szydełku mogę wypalić np. logo

lub krótki napis.

Szydełka drewniane ręcznie robione

Szydełka drewniane aktualnie dostępne:

  Każde moje szydełko drewniane jest niepowtarzalne i wyjątkowe, wykonane ręcznie z najwyższą starannością o każdy detal, wypolerowane i testowane tak aby świetnie sprawdzało się podczas dziergania (zobacz jak powstawało szydełko krok po kroku). Zobacz moje drewniane szydełka!

Szydełka wykonuję wyłącznie z gałęzi pozyskanych z poszanowaniem przyrody - połamanych przez wiatr itp. lub jak na przykład w przypadku drzew owocowych pochodzących z cięć sadowniczych. 

Wszystkie szydełka drewniane konserwuję olejem lnianym oraz woskiem pszczelim. Dzięki temu nie tylko zachowują trwałość na długi czas ale również świetnie sprawdzają się w pracy z włóczką (wosk nadaje im odpowiednią gładkość). Dodatkowo dzięki zastosowaniu takich produktów, moje szydełka są całkowicie naturalne.  

Aby mieć pewność, że drewniane szydełka  bezpiecznie dotrą do odbiorców wysyłam je w drewnianych szkatułkach (widocznych na niektórych zdjęciach) co dodatkowo podnosi ich atrakcyjność jako wyjątkowego i niepowtarzalnego prezentu, który sprawi radość każdej dziergającej osobie! 

Szydełka drewniane ręcznie robione 

Szydełka drewniane ręcznie robione idealne do szydełkowania

MU Michał Urbańczyk

kontakt: 509-400-054 

mucrochetwithlove@gmail.com