gtag('config', 'AW-739487636'); gtag_report_conversion

Idealne do wełnianej magii!

Szydełka dostępne w moim sklepie:

Wybierz z aktualnie dostępnych  szydełek poniżej (wysyłka do 2 dni)

lub wybierz szydełko robione na zamówienie (około 7 dni roboczych):

Duży wybór szydełke drewnianych wymiary 2mm do 20mm

W moim sklepie znajdziesz najwyższej jakości rękodzieło (szydełka, druty, guziki itp.) a także cudową wełnę owczą produkowaną z najwyższą starannością i dbałością o jej jakość! Zapraszam!

     Każde moje szydełko jest niepowtarzalne i wyjątkowe, wykonane ręcznie z najwyższą starannością o każdy detal, wypolerowane i testowane tak aby świetnie sprawdzało się podczas dziergania(zobacz jak powstawało szydełko krok po kroku). Zobacz moje drewniae szydełka!

Szydełka wykonuję wyłącznie z gałęzi pozyskanych z poszanowaniem przyrody - połamanych przez wiatr itp. lub jak na przykład w przypadku drzew owocowych pochodzących z cięć sadowniczych. 


Wszystkie szydełka konserwuję olejem lnianym oraz woskiem pszczelim. Dzięki temu nie tylko zachowują trwałość na długi czas ale również świetnie sprawdzają się w pracy z włóczką (wosk nadaje im odpowiednią gładkość). Dodatkowo dzięki zastosowaniu takich produktów, moje szydełka są całkowicie naturalne.  

Aby mieć pewność, że szydełka bezpiecznie dotrą do odbiorców wysyłam je w drewnianych szkatułkach (widocznych na niektórych zdjęciach) co dodatkowo podnosi ich atrakcyjność jako wyjątkowego i niepowtarzalnego prezentu, który sprawi radość każdej dziergającej osobie! 

SZYDEŁKA drewniane, WEŁNA owcza i DODATKI - SKLEP

MU Michał Urbańczyk

kontakt: 509-400-054 

e-mail: mucrochetwithlove@gmail.com